הזמנת קבלני איטום מורשים עבור כול עבודה נדרשת

אם אתם נדרשים לעבודות איטום בביתכם כדוגמת זיפות גג או איטום מרתף, חשוב שהן יבוצעו על ידי קבלני איטום מורשים מקצועיים ומנוסים. דוגמא נאה לכך מהווה חברת אטום המספקת שירות מעולה ללקוחותיה מהמגזר הפרטי, המוסדי והעסקי, עם אחריות וביטוחים מקיפים ובמחיר הוגן וכדאי.

מגוון עבודות איטום מקצועיות

חברת אטום הינה קבלן איטום מורשה ופועלת בתחום כבר למעלה משני עשורים. החברה מספקת מגוון עבודות איטום עם שירות מקצועי, איכותי ואדיב:

  • איטום גגות – מבוצע בשיטות שונות של זיפות והנחת יריעות ביטומניות. העבודות מבוצעות ברמה גבוהה במיוחד עם הקפדה על כול השלבים, לרבות ניקוי יסודי של הגג, תיקון ליקויים, השמת שכבת יסוד ואיטום הגג בדגש על נקודות חיבור רגישות.
  • איטום יסודות ומבנים בהקמה – יש לדעת כי כל שלד בניין נדרש לאיטום של יסודותיו, קירותיו ומרצפותיו הבאים במגע עם קרקע. זאת עוד לפני יישום עבודות הטיח ועד מעל לגובהה של אדמת גינה מתוכננת. אנו מספקים עבודות איטום יסודות ומבנים בהקמה עבור כל מבנה הנוגע בקרקע, כדוגמת בתים פרטיים, בניינים צמודי קרקע ודירות גן. עבודות אלו מיועדות למניעת רטיבות במעטפת המבנה, המובילה לעלויות גבוהות של תיקון ליקויים. בנוסף, אנו מחויבים לבצע את העבודות ברמה מושלמת של איטום, באמצעות תכנון מדויק וביצוע קפדני השם דגש על נהלי ושלבי עבודה, עמידה בתקנים ומחויבות לסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות חומרי גלם ורמות ביצוע וגימור. מלאכתנו נעשית תוך הפרדה מלאה בין האיטומים השונים, ובייחוד החיצוניים לבית כדוגמת מרפסות, ספי דלת ומרפסות או שבילים.
  • איטום מרתפים ומבנים תת קרקעיים – אנו מבצעים עבודות איטום של מרתפים ושל מבנים תת קרקעיים באופן מקצועי ויסודי, תוך התחשבות בסוג קרקע, קרבה אל מקורות מים, עומק מי תהום וגורמים נוספים. את העבודות האלו אנו מספקים עבור מבנים חדשים וקיימים כאחד.
  • איטום חדרים רטובים – כדוגמת חדרי אמבט ושירותים, מטבחים ומקלחות. השירות מסופק ללקוחות פרטיים ומוסדיים ועומד בכול דרישות התקנים הקיימות בחוק. העבודות עצמן נעשות ברמות מוקפדות במיוחד של תכנון וביצוע, תוך התחשבות במאפייני מערכות אינסטלציה קיימות או נדרשות. כמו כן, הן מבוצעות לאחר סיום כול עבודות התשתית בחדר הרטוב, לאחר ניקוי יסודי של השטח, ויצירת חציצה בין החלל הרטוב לשאר חללי הבית.

הזמנת שירותי קבלן איטום מורשה

להזמנת קבלן איטום מורשה עבור עבודות איטום שונות בבית צרו קשר עם חברת אטום בטלפון 052-7400293, ואנו נשמח לספק לכם עוד מידע ופרטים בנושא.