עבודות זיפות גגות בנתניה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

לקראת בואו של החורף רבים מתושבי נתניה והסביבה מחפשים אחר קבלן מומלץ לעבודות איטום וזיפות גגות. למעשה, הם מחפשים שירותים כפי שחברת אטום מציעה, בהיותה קבלן איטום מורשה עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום. מאחורי החברה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, קבועים וחדשים, הנהנים משירותי איטום גגות בנתניה ברמה הגבוה ביותר שאפשר לבקש.

זיפות ואיטום גגות מקצועי

  • לקוחות חברתנו הפרטיים, המוסדיים והעסקיים נהנים משירותי זיפות גגות בנתניה וסביבתה ברמה מקצועית חסרת פשרות. הרמה באה לידי ביטוי בטיב העבודות ובאיכות השירות המסופק:
    טיב השירות – כול לקוח של חברתנו בנתניה, גדול כקטן, זוכה ליחס אישי ולשירות מקצועי, אדיב ויעיל. השירות מגובה באחריות ובביטוחים נדרשים, ומסופק עם מחיר הוגן ותחרותי.
  • מקצועיות העבודות – המוניטין החיובי של חברתנו נובע מגישת עבודה מקצועית, מדויקת ויסודית השמה דגש על כול שלבי זיפות הגגות בנתניה, החל משלבים מקדימים ועד לבדיקות איכות. כול זאת במגוון שיטות זיפות, של שכבה אחת או שתי שכבות שביניהן שכבת פיברגלס או אינטרגלס.
  • כול עבודות האיטום הנדרשות – מלבד איטום גגות בזפת אנו מספקים לתושבי נתניה כול שירות איטום נדרש בסטנדרטים גבוהים ביותר. בין היתר, אנו מבצעים איטום גגות ביריעות ביטומניות, עבודות איטום לחדרי אמבט ומקלחות, איטום של יסודות מבנים ואיטום של מרתפים.

עבודה יסודית על כול שלביה

כול עבודת זיפות ואיטום גגות שאנו מספקים מבוצעת באופן קפדני ומדויק כול, החל מהשלבים המקדימים ועד לקבלת מוצר איכותי ויעיל. בטרם תחילת העבודות נדאג לנקות היטב את הגג מלכלוך ואבק, נבחן את תקינותו ובמידת הצורך נתקן ליקויים, נאטום כול נקודת חיבור נדרשת ונמרח שכבת יסוד לפני השמת שכבת הזפת האוטמת. עבודה יסודית זו ניכרת גם באיטום גג עם יריעות ביטומניות, המתחיל בניקוי יסודי של הגג, ממשיך למריחה של שכבת יסוד ייעודית והמתנה לייבושה המלא, ואטימת נקודות חיבור קריטיות. לאחר מכן נלחים את היריעות הביטומניות מהנקודה הנמוכה ביותר בגג באופן חופף, ובסיום נציף את הגג במטרה לבדוק שעבודת האיטום בוצעה בהצלחה מלאה.

הזמנת שירותי איטום גגות

להזמנת שירותי איטום גגות בנתניה בסטנדרטי על ידי חברה מנוסה ומורשת, ולקבלת עוד מידע בנושא והצעת מחיר אטרקטיבית, צרו קשר עם חברת אטום בטלפון 052-7400293. אנו נשמח לענות על כול שאלה בנושא ולספק לכם שירות מקצועי, זמין ויסודי.