איטום גגות מקצועי עם זפת

מחפשים חברות איטום גגות מומלצות, מנוסות ואמינות לזיפות גגות? נדרשים לקבלני איטום מומחים ומורשים? כדאי שתכירו את חברת אטום המובילה בכול הקשור לעבודות איטום, החל מזיפות ועד יריעות ביטומניות, בדגש על איטום גגות. ברשות החברה מצויים כל הכלים, המומחיות והניסיון לביצוע עבודות איטום גג בכול היקף עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. העבודות כוללות גם איטום גגות בזפת באופן מקצועי, יעיל ואדיב, עם כול ביטוח שהחוק מחייב, אחריות ומחירים נוחים במיוחד.

איטום גגות איכותי ועמיד באמצעות זיפות וסיוד

אנו מבצעים מלאכות איטום גגות באמצעים שונים הכוללים מגוון עבודות זיפות וסיוד איכותיות, אשר מבוצעות בשלבים בהתאם לדרישות. העבודות שלנו ישרתו את מטרתן לאורך שנים רבות ללא בעיות. חשוב לדעת כי בעיות בעבודות זיפות וסיוד של גגות נוצרות בגין ביצוע לא מקצועי המעגל פינות, מה שאיתנו לעולם לא יקרה בזכות גישה וידע מקצועי רב, ורמות ביצוע וגימור מושלמות. כמו כן, אנו מתמחים בביצוע שיטות זיפות שונות באופן מדויק, ועם מעקב מלא אחר שלבי העבודה:

  • זיפות גגות עם שכבה אחת.
  • זיפות עם שתי שכבות שביניהן שכבה של פיברגלס.
  • זיפות עם שתי שכבות שביניהן שכבה של אינטרגלס.

הכנות לעבודות איטום בזפת

כל עבודת איטום גגות אנו דואגים לבצע באופן מקצועי ושלם על כול שלביה, דבר המבטיח את הצלחתה ועמידותה לאורך זמן. השלבים העיקריים הינם:

  • ניקיון הגג – כול עבודת איטום גגות שאנו מספקים מתחילה בניקיון יסודי של הגג עד לרמת ניקוי אבק. זאת עם דגש מיוחד על אזורים בעייתיים הנוטים לצבור מים כמו בפינות של הגג ובסביבת דוד השמש.
  • בדיקות ותיקונים – לאחר ניקוי הגג נבדק את מצבו ובמידת הצורך נמליץ על תיקונים נחוצים של קרעים וסדקים. התיקונים עצמם מבוצעים באמצעות יריעות יוטה וזפת חמה. כמו כן, חשוב ליישם שכבות אלו על כול נקודת החיבור של הגג עם קירות, תקרות ורצפות קיימות.
  • מריחת שכבת יסוד – בשלב הבא נמרח שכבת יסוד ונמתין עד לייבושה המלא, האורך מספר שעות ועד ליממה שלמה. שכבה זו מעניקה את השילוב האופטימאלי בין שכבות הזיפות הבאות לבין חומרי גג המבנה עצמו, כגון בטון, זפת או סיד.

הזמנת שירותי איטום גגות

להזמנת שירותי איטום גג בזפת או יריעה ביטומנית בעזרת קבלן איטום מורשה ומנוסה, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חברת אטום בטלפון 052-7400293.