הפתרון הטוב ביותר לאיטום גגות בתל אביב

נדרשים לשירותי איטום גגות בתל אביב? חברת אטום היא הכתובת הנכונה עבורכם בהיותה חברה מורשית, מנוסה וותיקה, המתמחה בעבודות איטום לרבות זיפות גגות בתל אביב והלחמת יריעות ביטומניות. את העבודות אנו מספקים עם אחריות וביטוחים נדרשים, ובשירות אדיב ומקצועי עם מחיר הוגן וכדאי.

חשיבות איטום גגות

תל אביב היא עיר ותיקה בה שוכנים בצפיפות מגוון סוגי וסגנונות בניינים ישנים מתקופות שונות. מבנים אלו סובלים מליקויי תשתיות ונדרשים בתחזוקה שוטפת. בין היתר, יש חשיבות רבה לאטימות גגות הבניינים מפני חדירה של רטיבות ומים בעונת הגשומה. אם בעיות אלו אינן מאובחנות ומטופלות בזמן הן מחמירות ומתפשטות במהירות, ומופיעות בתור כתמי עובש ופטריות, נזילות לאורך הקירות והתקרה, סדקים וליקויי בניה אחרים. על מנת למנוע תופעות אלו ונוספות מומלץ שתזמינו עוד בעונת החורף את שירותי חברתנו, בכדי שנאטום את גג ביתכם באופן מושלם. האיטום שלנו ישרת אתכם נאמנה בעונת החורף הקרבה ובעונות הבאות.

שיטות שונות לאיטום גגות

עימנו תוכלו לבחור בשיטת איטום גגות המתאימה לכם. בין היתר, אנו מספקים עבודות זיפות במגוון שיטות, לרבות הבסיסית ביותר שמיושמת עם שכבת זיפות אחת שמעליה מסיידים חומר לבן המגן מפני חום השמש. בנוסף, תוכלו לבחור לזפת את הגג עם שיטות יותר מתקדמות הכוללות שתי שכבות שביניהן שכבת בידוד של פיברגלס או אינטרגלס. כמו כן, אנו אוטמים גגות באמצעות הלחמת יריעות ביטומניות המיושמות באופן מדויק ומקצועי.

חברה מקצועית ורצינית

חברתנו פועלת כבר מעל לשני עשורים בתחומי איטום מבנים וגגות בעיר תל אביב וסביבתה, ומוכרת כקבלן איטום מורשה מטעם מכון התקנים. אנו מעניקים לכול לקוח הצעת מחיר אישית המותאמת לגודל הגג, מאפייניו, מצבו ושיטת האיטום המבוקשת. על פי נתוני הגג ושיטת העבודה נגיע אליכם עם כמות מספקת של חומר איטום איכותי ותקני, בין אם חומרים הנדרשים לאיטום עם זפת או עם יריעות ביטומניות. העבודה עצמה תבוצע במועד באופן מדויק ומקצועי, ללא עיגולי פינות ועם הכנת שטח יסודית ויעילה. בין היתר נדאג לנקות את הגג מכול לכלוך ואבק, נאטום נקודות חיבור ובמידת הצורך ליקויים כדוגמת סדקים וקרעים. כמו כן, עימנו זיפות גגות בתל אביב או איטום עם יריעות ביטמניות מתחיל במריחת שכבת יסוד וייבושה המלא. שכבה זו מסייעת לשילוב של חומרי הגג עם שכבת האיטום ומבטיחה רמה גבוהה של עמידות האיטום לאורך זמן.

לשירותי איטום גגות בתל אביב

לקבלת שירותי איטום גגות בתל אביב עם מחיר אטרקטיבי, אחריות וביטוח, צרו קשר עם חברת אטום בטלפון 052-7400293.