איטום גגות ברעננה – לחורף חם ויבש

אחת מבעיות הרטיבות הנפוצות בימי החורף נובעת מדליפת מים מגג הבניין. דליפות אלו נוצרות מגג שאיטומו לקוי בגין שחיקת ובליית חומרי איטום ישנים, או עקב עבודות איטום לקויות. על מנת להימנע ממצבים מטרידים אלו ולזכות בחורף חם ויבש חשוב לבדוק את אטימות הגג בטרם בוא החורף, ולבצע זאת בעזרת חברת איטום מוכרת, מומלצת ומקצועית. במילים אחרות, אם אתם גרים ברעננה ונדרשים לאטום את גג ביתכם כדאי שתזמינו את שירותי חברת אטום המנוסה, המובילה והמוערכת בתחום.

חברה מקצועית ומומלצת

ההמלצה לבחור בחברתנו עבודות איטום גגות ברעננה נובעת ממספר סיבות עיקריות:

  • קבלן איטום מורשה – חברתנו עובדת בתחום באופן מורשה, דבר המבטיח ביצוע איטום גגות בהתאם לתקנות איכות גבוהות ודרישות החוק.
  • הניסיון כן קובע – היכולת לאטום גגות באופן יעיל הן מבחינת תכנון עבודה והן מבחינת תוצאותיה, דורשת ידע וניסיון רב בתחום, כפי שלחברתנו יש עם מעל לשני עשורים של מומחיות. הניסיון ניכר ביכולתנו להעניק פתרונות מלאים לסוגים רבים של גגות ולהתמודד עם כול היקף ומורכבות של פרויקט. זאת בשילוב עם תכנון ריאלי ויעיל של זמנים, ועבודה מאורגנת ומסודרת על כול שלביה.
  • שירות לקוחות – עם השנים זכתה חברתנו להצלחה רבה ולמעגל לקוחות פרטי, מוסדי ועסקי שרק הולך וגדל. ההצלחה נובעת בין היתר משירות אמין, אחריות על כול עבודה וביטוחים על פי דרישות החוק. כמו כן, לקוחותינו נהנים מיחס אדיב, קשוב וזמין, ונכונות לעמוד לרשותם בכול שאלה, בקשה וצורך.

עבודות יסודיות על כול שלביהן

כול עבודות איטום הגגות שאנו מספקים לתושבי רעננה, בין אם באמצעות זפת או יריעות ביטומניות, נעשות באופן מדויק ויסודי עם שימת דגש על כול השלבים הנדרשים. כך למשל, כול עבודת איטם גג מתחילה בניקוי יסודי שלו מלכלוך ואבק, תוך שימת לב לאזורי הצטברות כמו ליד דודי שמש. בנוסף, בטרם השמת שכבת האיטום נדאג להניח שכבת יסודית מתאימה לחומר הגלם האוטם, ונמתין לייבושה המלא שיכול לארוך מספר שעות ועד יממה. כמו כן, נדאג לאטום גם את נקודות החיבור של הגג עם יריעות הזפת או יריעות ביטומניות, ובמידת הצורך נאטום גם סדקים וקרעים. בסיום נוודא כי הגג נאטם כהלכה ושהוא מוכן וערוך לקראת הרבה עונות חורף רטובות וגשומות.

לשירותי איטום גגות ברעננה

להזמנת שירותי איטום גגות ברעננה בסטנדרטים מעולים ובמחיר הוגן ומשתלם, ולקבלת עוד פרטים בנושא, צרו קשר עוד היום עם חברת אטום בטלפון 052-7400293.