המקום הנכון לאיטום גגות בירושלים

חברת אטום הוותיקה והמובילה באיטום מבנים מספקת לתושבי ירושלים וסביבתה שירותי איטום גגות מקצועיים, מקיפים ויסודיים. העבודות שלנו יבטיחו לכם חורף ירושלמי נעים ויבש למשך מספר עונות טובות.

חברת איטום מורשת ומקצועית

עם הבחירה בחברתנו לעבודות איטום גגות בירושלים תזכו בשירותים המקצועיים והטובים ביותר שאפשר לבקש. זאת בזכות היותנו חברה מורשית בתחום האיטום, בעלת ניסיון של מעל לשני עשורים. בנוסף, אנו חברת איטום גגות בירושלים עם המלצות משורה ארוכה של לקוחות ממגזרים שונים, המעניקה את כול האחריות וכול הביטוחים הנחוצים על פי חוק. כל אלו בשילוב עם שירות אדיב ויעיל המסופק על ידי מומחים בתחום האיטום, הופכים אותנו לבחירה מתבקשת, נכונה ומוצלחת.

סוגי עבודות איטום גגות

אנו מספקים מגוון עבודות איטום גגות בירושלים, שהעיקריות שבהן הינן:

  • זיפות וסיוד גגות – אנו מספקים מספר שיטות של זיפות גגות בירושלים, הכוללות זיפות עם שכבה אחת, עם שתי שכבות שביניהן שכבת אינטרגלס, וזיפות עם שתי שכבות שביניהן שכבת פיברגלס.
  • יריעות ביטומניות – עימנו תוכלו לאטום גג בירושלים באמצעות יריעות ביטומניות. מדובר ביריעות המולחמות זו לזו עם גז, נחשבות לשיטה בטוחה ויעילה, ומיושמות מהנקודה הנמוכה בגג לגובה על ידי הנחה חופפת שלהן.
  • עבודות איטום נוספות – מלבד איטום גגות אנו מתמחים בעוד מגוון עבודות נוספות לרבות איטום מרתפים, חדרים רטובים ואיטום יסודות מבנה.

איטום יסודי ומדויק לפי שלבים

היכולת שלנו להבטיח את הצלחת עבודות האיטום נובעת מגישה מקצועית, מוקפדת ומדויקת שאינה מעגלת פינות או חוסכת בחומרים וזמנים. זו גישה המיישמת כול שלב איטום באופן מקצועי ושלם, וכך מבטיחה את הצלחת העבודה ועמידותה למשך שנים רבות וטובות. בין היתר, עבודות האיטום שלנו כוללות:

  • ניקיון יסודי של הגג – בין אם אנו אוטמים את הגג עם זפת או יריעות ביטומניות, נדאג לנקותו באופן יסודי עד לרמת האבק וכך להבטיח יישום מוצלח של שכבת הבסיס וחומר האיטום.
  • בדיקה ותיקון ליקויים – בטרם יישום שכבת איטום נדאג לבדוק את תקינות הגג, לאטום נקודות חיבור ולהמליץ על תיקון ליקויים, סדקים או קרעים הקיימים בו.
  • שכבת יסוד – כול עבודת איטום שאנו מבצעים מתחילה בהנחת שכבת יסוד מתאימה המהווה חיבור מעולה בין שכבת האיטום לגג עצמו.
הזמנת שירותי איטום גגות בירושלים

להזמנת שירותי איטום גגות בירושלים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עוד היום עם חברת אטום בטלפון 052-7400293.