איטום גג מרוצף ללא הרמת ריצוף

מחפשים המלצות לאיטום גג מרוצף? רוצים לזכות באיטום גג מרוצף עם מחיר משתלם?
נדרשים לאטום גג או מרפסת וחוששים מפני עבודה ארוכה וממושכת של הרמת רצפות? לנו בחברת אטום יש את הפתרון המשולם עבורכם עם איטום גגות מרוצפים ללא הרמת ריצוף. זוהי שיטה המבוצעת באופן מקצועי ויעיל ביותר, ומסופקת עם אחריות, ביטוחים ומחיר כדאי במיוחד.

הצורך באיטום גג מרוצף

בימינו בעלי בתים פרטיים, דירות גג ופנטהאוזים נוהגים לרצף את הגג וכך לנצל את השטח ולהפכו למתחם נוסף שנעים לשהות ולהשתמש בו, בין אם בקרב בני המשפחה או לצרכי אירוח. יחד עם זאת, גגות אלו נדרשים בכול מספר שנים לפעולות איטום מיוחדות, עם או ללא הרמת ריצוף. הפעולות נדרשות בעיקר בגין התכווצות והתרחבות של משטחי הריצוף עקב שינויי טמפרטורות. במצבים אלו יש צורך בשירותי איטום ייעודיים כפי שמספקת חברתנו, המתמחה באיטום גגות מרצופים, למניעת חדירת מים דרך ותחת הריצוף לתוך הדירה שמתחתיה. יש לציין כי חדירת נוזלים גורמת לבעיות רטיבות, ושללא טיפול נאות הן מתפשטות ומחמירות לכדי עובש וכתמים על קירות ותקרה, קילופי טיח וצבע, ואף פגיעה בתשתיות. הדבר מוביל לעוגמת נפש, לפגיעה באיכות החיים ולעלויות תיקון מאוד גבוהות של הליקויים.

עבודות איטום יעילות ומושלמות

חשוב להבין גגות מרוצפים נדרשים לאיטום מלא של מאה אחוזים, שהינו איכותי, חזק ועמיד. למעשה, איטום שהוא פחות ממושלם ושבו אפילו פינה קטנה אחת אינה אטומה, יגרום לכשל ולצורך בעבודות חוזרות. לכן, כול עבודת איטום שאנו מספקים מבוצעת באופן מוקפד ומלא על כול שלביה, ללא קיצורי דרך וללא עיגולי פינות. גישה זו מגובה בניסיון של מעל לשני עשורים בתחום, בידע מקצועי רב, באנשי מקצוע מומחים, בכלים מתקדמים וחומרי גלם איכותיים. בנוסף, העבודות מסופקות בהתאם לתקנים ודרישות החוק, עם התאמה מלאה לאקלים הישראלי, מה שמבטיח את עמידות האיטום גם לטווח הארוך. את העבודות אנו מבצעים עם או בלי הרמת ריצוף בהתאם למצב, סוג וגודל הגג, ולפי רצונות בעלי הנכס והגדרות התקציב שלהם.

איטום גג ללא הרמת ריצוף

במקרים רבים לקוחותינו מעדיפים לאטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף. פעולות אלו חוסכות בזמן ובעלות העבודה וכן חוסכות את הצורך והעלות שברכישת ריצוף חדש לגג והשמתו. במקרים אלו אנו מציעים אפשרות לאטום את הגג בעזרת אפוקסי ופעולות וחומרי איטום מיוחדים נוספים, המבוצעות על גבי הריצוף הקיים ללא צורך בהזזתו. איטום זה מומלץ בעיקר לגגות בעלי איטום בסיסי איכותי שהושם בשלבי בניית הבית, והוא יחדש את איטום הגג על ידי טיפול מלא בנקודות החולשה שלו כדוגמת החיבורים בין המרצפות, וחיבורם לאלמנטים נוספים בגג כמו דלתות מרפסת, עמודים או פאנלים.

שירותי איטום גגות מרוצפים

להזמנת שירותי איטום גגות מרוצפים עם או בלי הרמת מרצפות, וכן שירותי איטום נוספים כמו איטום מרתף או חדר אמבטיה, התקשרו עוד היום אל חברת אטום בטלפון 052-7400293.