איטום גג ביריעות ביטומניות

חברת אטום מתמחה באיטום גגות ביריעות ביטומניות באופן מקצועי ואפקטיבי לטווח הארוך. אנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות המבוצע במדויק על פי כול השלבים הנדרשים, עם מעטפת שירות אדיבה ושלמה הכוללת אחריות וביטוחים. בנוסף, אנו מציעים עבור איטום גג ביריעות ביטומניות מחיר תחרותי ואטרקטיבי במיוחד.

מאפייני יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות שאנו נעזרים בהן לצרכי איטום גגות מהוות שיטת איטום מבוקשת ונפוצה בישראל ובעולם. יריעות אלו עשויות מחומרים מיוחדים על בסיס פולימרי, המעניקים איטום יציב, חזק ועמיד, והן נחשבות לשיטה נוחה ובטוחה. כמו כן, יריעות אלו מתאימות לכיסוי משטחי גג גדולים ומאפשרות לאטום את הגג במהירות ויעילות עם רמה נמוכה של לכלוך ורעש. היריעות עצמן ניחנות בעמידות גבוהה בפני סוגים שונים של מזג אוויר, החל מטמפרטורות גבוהות ועד לנמוכות במיוחד. מדובר בחומר גלם מאוד חזק וקשיח עם עמידות גבוהה בפני קריעה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מיצוי מלא של תכונות חומרי האיטום דורש עבודה מקצועית, נכונה ומדויקת, כפי שחברתנו מספקת. למעשה, עבודות איטום גג עם יריעות ביטומניות שאינן מקצועיות ונכונות מסתיימות לעיתים קרובות בכשלי איטום ובדליפת מים מתחת לשכבת היריעות ולתוך המבנה.

הליך איטום גג עם יריעות ביטומניות

תהליך איטום גג ביריעות ביטומניות מבוצע באמצעות יריעות מיוחדות שאנו מלחימים אחת לשניה על ידי גז. אנו מיישמים אותו בדייקנות עם חומרי גלם איכותיים ובהתאם למספר שלבים בסיסיים:

• ניקוי הגג – כול איטום גג עם יריעות ביטומניות מתחיל בניקוי יסודי של גג המבנה מכל אבק או לכלוך.

• שכבת יסוד – על פני הגג הנקי נמרח שכבת יסוד פריימר ביטומני, ונמתין לייבושה המלאה האורך עד כיממה.

• הלחמת יריעות – הלחמת היריעות מתחילה באזור הנמוך ביותר בגג וממשיכה תוך שמירה על חפיפה נאותה בין היריעות, בדומה לאופן הנחת רעפים. שיטה זו מאפשרת למי הגשמים לזרום למטה וכן היא ממזערת ומונעת סיכוי של חדירת נוזלים בין שכבות היריעות.

• נקודות חיבור – במהלך הנחת היריעות מושם דגש מיוחד על אזורי חיבור רגישים בגג כדוגמת חיבור בין קירות, רצפה ומעקות. במקומות אלו אנו מחברים עוד רצועות ביטומניות נוספות המבטיחות את אטימותו של הגג באופן מושלם.

• בדיקת אטימות – בסיום התקנת היריעות נבדוק את אטימות הגג המלאה על ידי הצפתו במים.

שירותי איטום גג עם יריעות ביטומניות

להזמנת שירותי איטום גגות עם יריעות ביטומניות במחיר מצוין, ולקבלת עוד מידע ופרטים בתחום, פנו אלו חברת אטום בטלפון 052-7400293.